Atrakcje

Basen zewnętrzny z podgrzewaną wodą

Zewnętrzny, podgrzewany basen to jedno z ulubionych miejsc naszych Gości. W sezonie letnim pełni, więc rolę centrum życia towarzyskiego, co absolutnie nas nie dziwi. Do dyspozycji Gości są również parasole oraz wygodne leżaki. Dodatkowo basen wyposażony jest w jacuzzi oraz bicz wodny.

Całoroczny basen wewnętrzny

To po prostu idealne miejsce do relaksu, które doceniają wszyscy nasi Goście. W ciągu dnia zachwyca stylową aranżacją, a wieczorami zamienia się w magiczną krainę. Ponadto, niezależnie od pory dnia, oferuje Gościom dodatkowe atrakcje takie jak: jacuzzi, bicze wodne, łóżka wodne czy przeciwprądy.

Sauna fińska i parowa

Któż z nas nie potrzebuje czasem chwili prawdziwego odprężenia? W Hotelu Kahlberg mamy wiele takich miejsc, a jednym z nich jest oczywiście jedna z dwóch saun do wyboru – fińska lub parowa. Ich dobroczynny wpływ na zdrowie jest nie do przecenienia, tym bardziej, że relaks w takim miejscu to prawdziwa przyjemność. Po seansie w saunie nie zapomnij o zimnej kąpieli w specjalnie do tego przygotowanym basenie z lodowatą wodą.

Grota solna

Grota solna to tak naprawdę morze w pigułce. Powietrze jest tu czyste i wysoko zjonizowane, co korzystnie wpływa na układ oddechowy i funkcjonowanie całego organizmu. Pobyt w grocie solnej obniża ciśnienie, relaksuje i łagodzi dolegliwości ze strony układu oddechowego. Wzmacnia też układ odpornościowy. To tylko niektóre przykłady dobroczynnego działania tego miejsca. Warto spróbować takiej formy relaksu.

Sala gier i zabaw

Jednymi z najbardziej wymagających Gości są ci najmłodsi. Uśmiech na ich twarzach to ogromne wyzwanie, ale i satysfakcja! Dzięki naszej kolorowej sali zabaw radość nigdy się tutaj nie kończy, a miejsce to doceniają również rodzice. Chwile tylko dla siebie są przecież bezcenne. Dla dzieci starszych czeka stół do ping-ponga, piłkarzyki oraz bilard.

Siłownia

Wszyscy miłośnicy aktywnego trybu życia będą z pewnością zadowoleni z naszej hotelowej siłowni.Niezależnie od tego, czy przebywacie u nas służbowo czy też jest to pobyt urlopowy możecienieprzerwanie pracować nad swoją formą. W zdrowym ciele, zdrowy duch!

Zewnętrzny, bezpieczny plac zabaw

Na naszych najmłodszych Gości czeka kolorowy i bezpieczny plac zabaw, znajdujący się na ogrodzonej posesji. Z doświadczenia wiemy, że dzieci wprost uwielbiają spędzać tam czas. Tu zabawa nigdy się nie kończy!

Rowery do wypożyczenia

Dla gości w naszego hotelu udostępniamy rowery do wypożyczenia. Do wyboru mają Państwo rowery tradycyjne oraz elektryczne. Czy Wiesz, że Krynica Morska posiada jednej z najpiękniejszych tras rowerowych w Polsce? Wsiadaj na rower i przekonaj się sam!

Fotele masażu

Pobudzenie z rana, chwila odprężenia po ciężkim dniu, wskazania zdrowotne, a może odpoczynek od ciągłego stresu? Dla naszych profesjonalnych foteli masażu nie ma zadań nie do wykonania. W lobby hotelowej recepcji goście przez cały pobyt mają do dyspozycji dwa wysokiej klasy fotele masażu. Z chęcią doradzimy oraz dobierzemy odpowiedni program dla każdego z naszych drogich gości.

Sprzęt plażowy

Krynica Morska = piękne, szerokie, piaszczyste plaże. Nic dziwi więc fakt, że wypoczynek na plaży to czysta przyjemność. Dla umilenia tych chwil do dyspozycji naszych gości czekają dwa rodzaje wygodnych leżaków oraz parawany plażowe.