Atrakcje

Basen zewnętrzny z podgrzewaną wodą

Zewnętrzny, podgrzewany basen to jedno z ulubionych miejsc naszych Gości. W sezonie letnim pełni, więc rolę centrum życia towarzyskiego, co absolutnie nas nie dziwi. Do dyspozycji Gości są również parasole oraz wygodne leżaki. Dodatkowo basen wyposażony jest w jacuzzi oraz bicz wodny.

Całoroczny basen wewnętrzny

To po prostu idealne miejsce do relaksu, które doceniają wszyscy nasi Goście. W ciągu dnia zachwyca stylową aranżacją, a wieczorami zamienia się w magiczną krainę. Ponadto, niezależnie od pory dnia, oferuje Gościom dodatkowe atrakcje takie jak: jacuzzi, bicze wodne, łóżka wodne czy przeciwprądy.

Sauna fińska i parowa

Któż z nas nie potrzebuje czasem chwili prawdziwego odprężenia? W Hotelu Kahlberg mamy wiele takich miejsc, a jednym z nich jest oczywiście jedna z dwóch saun do wyboru – fińska lub parowa. Ich dobroczynny wpływ na zdrowie jest nie do przecenienia, tym bardziej, że relaks w takim miejscu to prawdziwa przyjemność. Po seansie w saunie nie zapomnij o zimnej kąpieli w specjalnie do tego przygotowanym basenie z lodowatą wodą.

Siłownia

Wszyscy miłośnicy aktywnego trybu życia będą z pewnością zadowoleni z naszej hotelowej siłowni.Niezależnie od tego, czy przebywacie u nas służbowo czy też jest to pobyt urlopowy możecienieprzerwanie pracować nad swoją formą. W zdrowym ciele, zdrowy duch!

Zewnętrzny, bezpieczny plac zabaw

Na naszych najmłodszych Gości czeka kolorowy i bezpieczny plac zabaw, znajdujący się na ogrodzonej posesji. Z doświadczenia wiemy, że dzieci wprost uwielbiają spędzać tam czas. Tu zabawa nigdy się nie kończy!

Rowery do wypożyczenia

Dla gości w naszego hotelu udostępniamy rowery do wypożyczenia. Do wyboru mają Państwo rowery tradycyjne oraz elektryczne. Czy Wiesz, że Krynica Morska posiada jednej z najpiękniejszych tras rowerowych w Polsce? Wsiadaj na rower i przekonaj się sam!

Fotele masażu

Pobudzenie z rana, chwila odprężenia po ciężkim dniu, wskazania zdrowotne, a może odpoczynek od ciągłego stresu? Dla naszych profesjonalnych foteli masażu nie ma zadań nie do wykonania. W lobby hotelowej recepcji goście przez cały pobyt mają do dyspozycji dwa wysokiej klasy fotele masażu. Z chęcią doradzimy oraz dobierzemy odpowiedni program dla każdego z naszych drogich gości.

Sprzęt plażowy

Krynica Morska = piękne, szerokie, piaszczyste plaże. Nic dziwi więc fakt, że wypoczynek na plaży to czysta przyjemność. Dla umilenia tych chwil do dyspozycji naszych gości czekają dwa rodzaje wygodnych leżaków oraz parawany plażowe.

Sala gier i zabaw

Jednymi z najbardziej wymagających Gości są ci najmłodsi. Uśmiech na ich twarzach to ogromne wyzwanie, ale i satysfakcja! Dzięki naszej kolorowej sali zabaw radość nigdy się tutaj nie kończy, a miejsce to doceniają również rodzice. Chwile tylko dla siebie są przecież bezcenne. Dla dzieci starszych czeka stół do ping-ponga, piłkarzyki oraz bilard.