Zwierzęta w hotelu

Zabierz swojego zwierzaka do Hotelu Kahlberg!

Zwierzęta, a w szczególności pieski od zawsze określane są mianem wiernego kompana dla człowieka. Nie inaczej ma się sprawa podczas urlopu, czy wyjazdu wypoczynkowego. Zdajemy sobie sprawę, iż dla wielu naszych gości pieski traktowane są jak członek rodziny, a nawet najkrótsze rozstanie to ogromy stres zarówno dla właściciela, jak i samego pupila. Hotel Kahlberg wraz z całą załogą kocha zwierzęta. Bez obaw zapraszamy zarówno przedstawicieli mniejszych ras, jak i tych troszkę większych 🙂 Wasze kochane pupile z pewnością docenią zdrowy, morski klimat oraz mnogość tras i ścieżek do zwiedzenia. Spacer z pupilem wzdłuż linii brzegowej lub wypad do lasu w poszukiwaniu najlepszego patyka – te wspomnienia pozostaną z Wami na zawsze !

Najczęstsze pytania

Regulamin pobytu zwierząt

1. Hotel akceptuje tylko psy jako zwierzęta domowe. Ostateczna decyzja o przyjęciu zwierzęcia leży po stronie obsługi hotelu. Podczas składania rezerwacji należy poinformować Recepcję o zamiarze pobytu ze zwierzęciem oraz podać rodzaj, rasę oraz wielkość pieska. Za pobyt pieska obowiązuje dodatkowa opłata 40 zł/doba/zwierzę małe oraz 80 zł/doba/zwierzę duże.

2. Zwierzęta nie mogą pozostać same w pokoju hotelowym, jak i na terenie całego obiektu. Goście ponoszą pełną odpowiedzialność za pobyt zwierzęcia i wszelkie szkody wynikłe z pobytu.

3. Podczas przemieszczania się na terenie hotelu (korytarze, windy, lobby, restauracja, parkingi itp.) pieski musza być na smyczy.

4. Zwierzęta nie mogą zakłócać pobytu pozostałych Gości hotelowych.

5. Karmę dla zwierząt prosimy przechowywać we własnych, szczelnie zamkniętych pojemnikach.

6. Zabrania się wprowadzania zwierząt do punktów gastronomicznych bez zgody i wskazania miejsca przez obsługę. O fakcie takim należy poinformować obsługę odpowiednio wcześniej w celu przygotowania odpowiedniego stolika. Obsługa ma prawo odmówić prośbie gościa.

7. Zabrania się wprowadzania zwierząt do: pokoju zabaw i gier, siłowni, terenu placów zabaw, terenu basenów wewnętrznego i zewnętrznego.

8. Właściciel zobowiązany jest do sprzątania nieczystości pozostawionych przez zwierzę na terenie oraz w otoczeniu obiektu. Właściciele psów proszeni są o wyprowadzanie zwierząt poza teren obiektu.